Hi! We design beautiful templates.

ewe

Total Pageviews

Banner Ad

TopMenu

Featured Post 1

Featured Post 3

Featured Post 2

اميدوارم تو اين بلاگ با موفقيت عمل كنم....

Featured Post 5

Featured Post 4

Featured Post 7

Featured Post 6

Featured Post 8

Blogger news

Blogger templates

Pages

Search

About

Slider

25 September 2009

آموزش استفاده از نرم افزار ضدسانسور Freegate

نرم افزار Freegate یک نرم افزار ساده و کم حجم است که توسط یک سازمان چینی (مقابله با فیل.ترینگ) ، واقع در کشور آمریکا، ساخته شده است. زبان نسخه ی اصلی این نرم افزار چینی است. اما نسخه ای را که ما در اختیار شما قرار می دهیم ، انگلیسی است و بدون مشکل می توانید از آن استفاده کنید.این نرم افزار جهت دور زدن فیل.ترینگ ، مانند بسیاری دیگر از نرم افزارهای مشابه ، از یک پیروکسی مرکزی جهت اتصال به یک سرور در کشور آمریکا استفاده می کند. در نتیجه علاوه بر امکان دور زدن فیل.ترینگ ، امکان مخفی کردن IP و جستجوی ناشناس در اینترنت را نیز فراهم می آورد.

اما نرم افزار Freegate با سایر نرم افزارهای عبور از فیل.ترینگ مانند UltraSurf ، PLink ، CProxy و غیره ، یک تفاوت ویژه دارد. این نرم افزار علاوه بر امکان اتصال به یک پیروکسی سرور جهت دور زدن فیل.ترینگ ، به نوعی مانند یک فیل.ترشکن نیز عمل می کند. یعنی دقیقا مانند اینکه یک سایت فیل.ترشکن همیشه در دسترس ، در اختیار شما باشد. درواقع عملکرد نرم افزار Freegate را می توان ترکیبی از نرم افزاری مانند UltraSurf و نرم افزاری مانند GPass، در نظر گرفت. البته شاید با گفتن این مطلب ، موضوع کمی برای کاربرانی که با نرم افزارهای دیگر آشنایی ندارند ، پیچیده به نظر برسد. اما اینطور نیست و شما می توانید از این قسمت صرف نظر کنید و طبق آموزش زیر عمل کنید... !

+ برای خواندن آموزش استفاده از نرم افزار Freegate به ادامه مطلب بروید.

آموزش استفاده از نرم افزار Freegate:
نرم افزار را پس از دانلود از حالت Zip یا فشرده خارج کنید(Extract کنید). سپس روی فایل Freegate دابل کلیک کنید تا برنامه اجرا شود. پس از اجرای برنامه آنرا minimize کنید تا آیکن آن پایین کنار ساعت ، قرار بگیرد. دقت کنید که نرم افزار را نباید ببندید و حتما باید minimize کنید! اگر از مرورگر Internet Explorer استفاده می کنید ، ممکن است پیروکسی اتصال به سرور بطور خودکار در تنظیمات پیروکسی مرورگر ، ست شود. اما جهت کسب اطمینان از این مسئله ، به تنظیمات پیروکسی مرورگر IE بروید:Tools ==> Internet Options ==> Connections ==> Settings


با طی کردن مسیر بالا ، اکنون وارد قسمت تنظیمات پیروکسی مرورگر IE شده اید. در این پنجره ، تیک گذینه Use a proxy server for this connection را بزنید تا مستطیلهای پایین آن فعال شود. اکنون باید پیروکسی زیر ست شده باشد:

Address: 127.0.0.1 Port: 8567


همانطور که گفته شد پس از اجرای نرم افزار ، ممکن است این پیروکسی بطور خودکار ست شود. اما اگر اینطور نبود ، بطور دستی وارد کنید.

سپس تمام پنجره ها را OK کنید و در نوار آدرس مرورگر خود آدرس یک سایت فیل.تر شده را وارد کنید و صبر کنید تا سایت مورد نظر باز شود.

همچنین جهت دسترسی به فیل.ترشکن نرم افزار ،پس از اجرای آن ، آدرس زیر را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید:

http://127.0.0.1:8567

1 comment:

  1. لینک کو؟؟؟
    اگه از فایرفاکس استفاده کنیم چــــــــــــــی

    ReplyDelete