Hi! We design beautiful templates.

ewe

Total Pageviews

Banner Ad

TopMenu

Featured Post 1

Featured Post 3

Featured Post 2

اميدوارم تو اين بلاگ با موفقيت عمل كنم....

Featured Post 5

Featured Post 4

Featured Post 7

Featured Post 6

Featured Post 8

Blogger news

Blogger templates

Pages

Search

About

Slider

17 February 2007

آنتی ويروسی عالی با سريال معتبر

در این زمانی که ما ایرانی ها همش از برنامه های کرک شده استفاده می کنیم داشتن یک سریال اصل خیلی مهم است. ولی بعد از گذشت زمان زیاد برای پیدا کردن یک سریال اصل، بعد از مدتی شرکت سازنده همه ی آن سریال های که در اینترنت پخش شدند و هزاران نفر یا یک سریال تک نفره کار می کنند را می بندد و به لیست سیاه خود اضافه می کند.
چند وقتی هست شرکتی (Comodo) آمده و نرم افزار های امنیتی خود را مانند ضد ویروس، فایروال، ضد هرزنامه و ... را به صورت کاملا رایگان به کاربران عرضه می کند.
خصوصیات عمومی اکثر نرم افزار های این شرکت این است که به هر کاربر یک سریال اصل می دهد که محدودیت ندارد. در هیچ کدام از نرم افزار های این شرکت تبلیغی وجود ندارد. محیط برنامه ها بسیار زیبا و ساده طراحی شده است.(این خصوصیاتی که گفته شد شامل آنتی ویروس این شرکت هم می شود، که مورد نظر ما است.)
حال بد نیست خصوصیات بسیار عالی این آنتی ویروس کاملا رایگان و بدون تبلیغات را بگم تا نظر خیلی از شما عزیزان که دنبال یک آنتی ویروس خوب و مطمئن هستید را به آن جلب کنم.
On Access Scanning - یکی از مشخصه های که باید هر آنتی ویروس خوب داشته باشه چک کردن اتوماتیک تمام فایل ها چه در حال دانلود کردن، درست کردن، کپی کردن و ... است که این آنتی ویروس این خصوصیت را به همراه دارد. برای آنکه این خصوصیت همیشه فعال باشد شما باید گزینه On Access Scanner را هیچ وقت غیر فعال نکنید.
On Demand scanning - هنگامی که شما بخواهید به صورت دستی یک فایل یا فولدر یا ... را از نظر ویروسی چک کنید مانند اکثر آنتی ویروس با کلیک راست بر روی آن فایل یا فولدر یا ... و انتخاب گزینه ...Scan with Comodo AntiVirus می توانید به راحتی اآن را چک کنید.
Scan Removable Devices - ویروس ها تنها از طریق ایمیل یا اینترنت وارد کامپیوتر شما نمی شوند بلکه به کمک هر وسیله ای که اطلاعات را انتقال دهند هم انتشار می یابند. این آنتی ویروس همه DVD, CD, دوربین های دیجیتالی، اتصالات USB و به قول سایت سازنده حتی iPOD شما را چک می کند.
Network drive scanning - به یاد داشته باشید ویروس ها فقط از وسایل داخلی شما انتقال نمی یابند. این آنتی ویروس امکان چک کردن تمام اطلاعات قابل انتقال در شبکه که تبادل می شوند با کامپیوتر شما را به همراه دارد.
Advanced Heuristic detection Engine - این خصوصیت در هر آنتی ویروس پیدا نمی شود حتی در آنهایی که رایگان نیستند. تکنولوژی پیشرفته ای که این امکان را می دهد ویروس های شناخته نشده توسط آنتی ویروس را حتی پیدا و سپس آنها را قرنطینه ( قرنتینه. در فرهنگ لغت به هر دو شکل نوشته شده است.) کند. این کار از طریق چک کردن کدهای فایل ها صورت می گیرد که اگر برنامه نسبت به آن مشکوک شود به شما اخطار می دهد.(ولی ما پیشنهاد می کنیم باز هم آنتی ویروس خود را همیشه یه روز رسانی کنید.)
Process Monitoring - چک کردن حافظه شما به طور خود کار حتی اگر شما یک برنامه ای را اجرا کنید در صورتی که کاری خلاف آز آن برنامه سر بزند به شما اخطار داده می شود تا با آن به صورت هایی که پیشنهاد می شود برخورد کنید.
Email Scanning - چک کردن تمام ایمیل های ورودی به کامپیوتر و خروجی از کامپیوتر شما در برابر انواع کرم اینترنتی و ویروس و ...، که در صورت اینکه ایمیلی آلوده پیدا شد اتوماتیک آن ایمیل قرنطینه (قرنتینه) می شود و به شما اخطار داده می شود.
Worm Blocker - این آنتی ویروس شامل خصوصیتی است که تمام کرم های اینترنتی که به صورت عظیم انتشار پیدا می کنند و به لیست های تماس شما هم ایمیل آلوده می فرستند مسدود می کند.
Scans Compressed Files - یکی از روش هایی که جدیدا ویروس ها پخش می شوند از طریق فایل های فشرده کننده است. این فایل ها نظیر ZIP و RAR هستند، که همه با آنها آشنا هستید. که این آنتی ویروس قبل از باز کردن این نوع فایل ها آنها را چک می کند.
Automatic Daily Updates - برای اینکه کاملا از دست ویروس ها راحت باشید باید آنتی ویروس خود را بروز رسانی کنید، که این آنتی ویروس به صورت خود کار این کار را برای شما انجام می دهد، که البته به صورت دستی هم امکان پذیر است.
More And More - و امکانات دیگر که همگی در یک جا جمع شده اند و بسیار مفید و کار آمد هستند. برای آگاه شدن با امکانات دیگر باید حتما یک بار آن را امتحان کنید و خواهید دید که دنبال هیچ آنتی ویروس دیگری نمی روید.
حال به نظر شما آنتی ویروسی با این امکانات عالی همراه با یک سریال اصل و بدون محدودیت چطور است؟
برای دریافت سریال اصل اختصاصی شما و دانلود نرم افزار کافیست به لینکی که در زیر قرار دادم بروید و نام و آدرس ایمیل واقعی خود را وارد کنید و آن را ثبت کنید. سپس برای شما ایملی می آید که تمام اطلاعات برای فعال کردن برای شما فرستاده می شود.
لینک دریافت آنتی ویروس و سریال اصل آن: Comodo AntiVirus

No comments:

Post a Comment