Hi! We design beautiful templates.

ewe

Total Pageviews

Banner Ad

TopMenu

Featured Post 1

Featured Post 3

Featured Post 2

اميدوارم تو اين بلاگ با موفقيت عمل كنم....

Featured Post 5

Featured Post 4

Featured Post 7

Featured Post 6

Featured Post 8

Blogger news

Blogger templates

Pages

Search

About

Slider

12 February 2007

دانلود برنامه Yahoo! Widget Engine 3.1.4

Yahoo! Widget Engine نرم افزاری است که به شما امکان ساخت و طراحی ابزارهای کوچک و پويا را با JavaScript وXML ميدهد. اين ابزارهای کوچک که به دليل مورد استفاده قرار گرفتن هم در محيط ويندوز و هم در محيطهای مکينتاش با نام cross-platform شناخته ميشوند بر روی دستکاپ شما قرار گرفته و زيبايی خاصی , در کنار امکانات بسيار مختلفی که دارند , به آن ميدهند

از جمله ابزارهای بسياری که تاکنون برای اين نرم افزار طراحی شده و در اختيار عموم قرار دارد ميتوان به نوار ابزارهای متنوع , ساعتهای روميزی , کنترل پخش کننده های صوتی و تصويری , چک کننده ايميل , اعلام وضع هوا , دفترچه يادداشت و انواع و اقسام باورنکردنی ديگر که به راحتی از سايت رسمی سازنده اين نرم افزار قابل دانلود هستند اشاره كرد.به دليل استفاده اين نرم افزار از موتور جاوا اسکريپت موزيلا , شما هم به راحتی قادر خواهيد بود که اين ابزارهای کوچک و پرکاربرد را که به اصطلاح Widget ناميده میشوند را طراحی نماييد. حتی بعد از اينکه آنها را بر روی دسکتاپ خود قرار داديد ميتوانيد رنگ , فرم و مکان آنها را نيز در آنجا تغيير دهيد و به عبارت بهتر يک دسکتاپ شيک و مرتب شده برای خود بسازيد.

حجم برنامه : 10.71 MBلینک دانلود Yahoo! Widget Engine 3.1.4منبع : http://www.p30world.com/archives/001501.phpNo comments:

Post a Comment